24.11.1984 yılında Engin GEÇER ve Şerafettin GEÇER kardeşler tarafından kurulmuştur.

Firmamız 28 senelik tecrübesi ile müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutar.Kuruluşumuz ISO 9001:2000 kalitesiyle ve bu belgeye bağlılıkla işlerini sürdürmektedir.

Kalite Politikamızda da yer aldığı üzere müşteri memnuniyeti, ürün standartları, İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği şirketimizde daima ön plandadır.

Firmamız Körfez Sanayi Sitesi içerisinde toplam 660 m2’lik açık ve kapalı alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaktan her zaman gurur ve mutluluk duyacaktır.

Saygılarımızla

engin geçer-01

Müşterilerimiz İçin

İnsanların yaşam kalitesini yükseltecek yaratıcı ve yenilikçi çözümler ışığında yapılar inşa etmek ve bunu yaparken de sosyal ve toplumsal sorumluluklarımızın farkında olarak karşılıklı saygı ve güven içerisinde mükemmele ulaşmak.

Çalışanlarımız İçin

Her türlü sosyal ve kültürel yapıdan ve eğitimden gelen kişileri iş gücümüze katarak onlara güvenlikli ve sağlıklı iş ortamı sağlamak üzere çaba göstermek ve uygulanabilir tüm mesleki güvenlik ve sağlık standartlarına uymak.

Kalite Politikamız

İşletmemizin iştigal ettiği tüm sahalarda yürürlükte olan yasalara ve düzenlemelere, başta ISO 9001:2000 olmak üzere ilgili tüm standartlara uymak ve mantığını alarak yaşam tarzına dönüştürmek, bu konuda eğitim ve düzeltmeler yapmak.

Güvenilir ortamlarda, iş ve işçi sağlığını gözeterek mükemmele ulaşacak şekilde imalat yapmak. Oluşabilecek müşteri şikayetlerini ve isteklerini detaylı inceleyerek değerlendirmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Doğruluk, dürüstlük, kalite, teknoloji, iletişim ve disiplin, ilerici temel ilkelerini işletme bünyesine yerleştirmek ve korumak konusunda mücadeleci olmak, yönetimde açıksistemi benimsemek, müşteri memnuniyetini temel hedef olarak görmek ve gerçekleştirmek, çalışanlarımıza iş güvenliği bilincini yerleştirmek, tedarikçiler ile güvene dayalı iş birliği içinde olmak, ait olduğumuz topluma mümkün olan her fırsatta yardımda bulunmak işletmemizin kalite politikasıdır.

Yasal şartlar, mevzuat şartları, müşteri şartları dahil olmak üzere ISO 9001:2000 standardanın istemiş olduğu tüm şartlara uyacağımızı taahhüt ederiz.